ماکارون با رنگ طبیعی

» ماکارون با رنگ طبیعی

طرز تهیه ماکارون قرمز (کوکی قرمز مخملی) بدون استفاده از رنگ غذا با رنگ طبیعی:


1 عدد چغندر بزرگ


100 گرم آلبالو (بی دانه )


1 قاشق غذاخوری سرکه سیب


1 بسته خامه شیرین


1 فنجان شیر


200 گرم پنیر لبنه


200 گرم کره


1 فنجان شکر


3 فنجان آرد


1 زرده تخم مرغ


1 بسته بیکینگ پودر


طرز تهیه:


برای دادن رنگ قرمز ابتدا چغندرها را در فر با حرارت 200 درجه و به مدت 15 دقیقه بپزید. بیرون بیارید و خرد کنید داخل مخلوط کن بزارید. آلبالو و سرکه سیب را به آن اضافه کنید.


برای خمیر کوکی:


شروع به تهیه خمیر کوکی کنید. در حالت سرد ، کره را که به مکعب ها کوچک خرد کنید ، با شکر ضرب کنید. وقتی یک قوام خامه ای حاصل شد ، زرده تخم مرغ را اضافه کرده و ادامه دهید تا سفت شود. اگر قصد استفاده از رنگ غذا را دارید ، در این مرحله آن را اضافه کرده و با هم ضرب کنید.


اگر نمی خواهید از رنگ غذا استفاده کنید ومی خواهید از مخلوطی که تهیه کرده اید استفاده کنید ، چند قاشق از مخلوط خود را به مواد اضافه کنید.


در آخر آرد و بیکینگ پودر را اضافه کرده و شروع به جمع آوری خمیر کوکی کنید..


کاغذ پخت را روی سینی پخت خود بگذارید. کوکی های خود را شکل دهید و حدود 20 دقیقه در فر از قبل گرم شده 180 درجه بپزید.


مواد پر کننده :


شروع به آماده سازی مواد پر کننده در حالی که کوکی های شما در حال پخت هستند کنید. شیر و خامه را در یک کاسه بریزید و خوب هم بزنید. سپس پنیر لبنه را اضافه کنید. مواد پر کننده شما آماده است!


کوکی های خود را از فر خارج کنید و بگذارید خنک شوند. وقتی کوکی های شما خنک شد ، مواد پر کننده ی آن را درون یک کیسه فشار دهید. مواد را روی یک کوکی بریزید ، یک کوکی دیگر را روی آن بگذارید و مانند ساندویچ همبرگر شکل دهید. حالا می توانید از کوکی های خود لذت ببرید.


نکته :


مخلوط طبیعی رنگ کوکی را در تصویر نمی دهد. بنابراین ، اگر می خواهید همان رنگ را بدست آورید ، می توانید از رنگ غذا استفاده کنید. با ترکیب طبیعی آن ، رنگ آن تا حدودی بین صورتی و قرمز خواهد بود.


ترجمه از مهناز خلج زاده مجله ارم بلاگ

منبع ترجمه : milatgazetesi.com

آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
خرید اینترنتی قهوه
Buy Website Traffic Cheap